Kotły stałopalne VIADRUS  Jest 25 produktów.

Kotły stałopalne Viadrus

Kotły stałopalne Viadrus to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują niezawodnego, wydajnego i niedrogiego źródło ciepła. Solidne wykonanie i zastosowanie wysokiej klasy żeliwa zapewnia wieloletnie bezawaryjne użytkowanie kotłów. Dzięki dostosowaniu do zaostrzonych norm ekologicznych w zakresie emisji zanieczyszc...

Kotły stałopalne Viadrus

Kotły stałopalne Viadrus to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują niezawodnego, wydajnego i niedrogiego źródło ciepła. Solidne wykonanie i zastosowanie wysokiej klasy żeliwa zapewnia wieloletnie bezawaryjne użytkowanie kotłów. Dzięki dostosowaniu do zaostrzonych norm ekologicznych w zakresie emisji zanieczyszczeń, kotły żeliwne Viadrus spełniają warunki dla 5 kasy czystości spalin i pozwalają na niezwykle ekologiczne spalanie paliwa stałych takich jak drewno kawałkowe, węgiel brunatny oraz kamienny.

Szeroki wybór kotłów

Oferujemy szeroki wybór doskonałych kotłów żeliwnych czeskiego producenta Viadrus. Pozwoli to klientom w prosty sposób dobrać kotły o parametrach technicznych odpowiadających ich zapotrzebowaniu. Urządzenia dostępne w naszym asortymencie charakteryzują się wysoką sprawnościąsięgającą do 91%, co jest gwarancją efektywnego i ekonomicznego ogrzewania.

Kotły z zasypem ręcznym i kotły elektryczne

W ofercie dostępne są modele kotłów stałopalnych z zasypem ręcznym, które przystosowane są do spalania węgla, drewna i innych paliw stałych. Prosta obsługa i konserwacja tych urządzeń oraz specjalne kołnierze montażowe ułatwiają instalację kotłów i ich użytkowanie. Kotły tego rodzaju przystosowane są do pracy zarówno z instalacjami zamkniętymi, jak i otwartymi. W asortymencie posiadamy również automatyczne modele kotłów wyposażone w zaawansowane systemy sterowania, co ogranicza konieczność obsługi tych urządzeń do minimum. Innowacją w kotłach z automatyką jest możliwość  kierowania ich pracą za pomocą Internetu.

Sklep Moje Instalacje specjalizuje się w technice grzewczej. Zajmuje się nie tylko sprzedażą kotłów, ale dostarczmy klientom również szereg innych urządzeń, w tym grzejniki elektryczne

Więcej
Sortuj wg
Pokaż na stronę