Zbiorniki CWU LAPESA  Jest 12 produktów.

Zbiorniki do wody użytkowej i wielofunkcyjne zasobniki buforowe Lapesa

Zbiorniki ciepłej wody użytkowej pełnią istotną funkcję w systemach grzewczych. Dzięki nim możemy cieszyć się stałym dostępem do ciepłej wody w budynkach. Do zadań zasobników akumulacji ciepła należy podnoszenie efektywności instalacji grzewczej w zakresie akumulowania i prze...

Zbiorniki do wody użytkowej i wielofunkcyjne zasobniki buforowe Lapesa

Zbiorniki ciepłej wody użytkowej pełnią istotną funkcję w systemach grzewczych. Dzięki nim możemy cieszyć się stałym dostępem do ciepłej wody w budynkach. Do zadań zasobników akumulacji ciepła należy podnoszenie efektywności instalacji grzewczej w zakresie akumulowania i przesyłania energii. Przy wyborze zasobników należy wybierać przede wszystkim modele o odpowiednich parametrach technicznych, wysokiej jakości wykonania oraz wyposażone w nowoczesne rozwiązania, które zwiększają wygodę użytkowania. W naszej ofercie klienci znajdą zasobniki Lapesa, które produkowane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Zapewniamy szeroką gamę modeli, co daje duże możliwości w zakresie dobru urządzeń zgodnych z indywidualnymi potrzebami i preferencjami.

Płaszczowe zasobniki c.w.u. Lapesa

Płaszczowe zasobniki ciepłej wody użytkowej marki Lapesa tworzone są ze specjalnej chirurgicznej stali INOX 316L, która wykazuje wysoką odporność na działanie agresywnego środowiska wody, czynników atmosferycznych oraz cieczy. Materiał ten jest doskonale przystosowany do pracy w wysokich temperaturach, a także dzięki gładkiej powierzchni zapobiega osiadaniu kamienia i osadów. Płaszczowy wymiennik zbiornika gwarantuje niskie koszty użytkowania, dzięki dużej powierzchni wymiany ciepła.W zasobnikach Lapesa zastosowano również wiele praktycznych rozwiązań, które sprawiają, że są one wyjątkowo ekonomiczne w użytkowaniu, zapewniając zarazem wyjątkową wydajność i komfort obsługi.

Wielofunkcyjne zasobniki Lapesa

Lapesa posiada w ofercie specjalne wielofunkcyjne zasobniki, które doskonale współpracują z odnawialnymi źródłami energii. Zbiorniki te mogą być podłączone do kilku różnych źródeł energii jednocześnie, co znacząco zwiększa ich możliwości w zakresie dostarczania ciepła i przygotowania c.w.u.

Zbiorniki buforowe

Zbiorniki buforowe Lapesa wykonane ze stali kwasoodpornej INOX 316L, posiadają najwyższą ochronę przed działaniem związków chloru. Do ich zalet należy również wysoki poziom izolacji termicznej, co sprawia, że zasobnik utrzymuje stałą temperaturę wody. W efekcie zbiorniki buforowe pozwalają na efektywne magazynowanie ciepła i gospodarowanie energią, co przyczynia się do zmniejszenia kosztów ogrzewania. Zbiorniki Lapesa dostępne są również w wersji Vitro ze stali emaliowanej oraz Inertia ze stali kotłowej.

W naszej ofercie dostępne są zbiorniki o pojemności od 130 do 6000 litrów. Dlatego niezależnie do tego, czy potrzebujecie podstawowego zasobnika cwu 130l lub 200l, czy też specjalistycznego zbiornika o większej pojemności, znajdziecie go w naszym asortymencie. Doskonałym uzupełnieniem dla płaszczowych zbiorników marki Lapesa są uzdatniacze galwaniczne Energy Water, dzięki którym instalacja pozostanie wolna od kamienia.  

Więcej
Sortuj wg