Grzejniki elektryczne  Jest 2 produktów.

Grzejniki elektryczne 

Grzejniki elektryczne to doskonały sposób ogrzania domu, a także pomieszczeń innych obiektach. Do niewątpliwych zalet tego rozwiązania należy łatwość instalacji i jego praktyczność. W przypadku ogrzewania elektrycznego nie zachodzi konieczność przeznaczania dodatkowej przestrzeni na kotłownie. Również koszty instalacji gr...

Grzejniki elektryczne 

Grzejniki elektryczne to doskonały sposób ogrzania domu, a także pomieszczeń innych obiektach. Do niewątpliwych zalet tego rozwiązania należy łatwość instalacji i jego praktyczność. W przypadku ogrzewania elektrycznego nie zachodzi konieczność przeznaczania dodatkowej przestrzeni na kotłownie. Również koszty instalacji grzejników elektrycznych są znacznie niższe niż w przypadku budowy systemu centralnego ogrzewania. Jest to także najbardziej ekologiczna forma zapewnienia ciepła w domu.

Grzejniki elektryczne gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa, a dzięki prostej obsłudze wygodę użytkowania. Praktycznie nie ma ograniczeń w zakresie montowania tych urządzeń – ze względu na swoje rozmiary świetnie sprawdzą się niemal w każdej przestrzeni.

Ogrzewanie elektryczne nie musi być drogie

Pozostaje ważne pytanie o koszty eksploatacji.Tymczasem ogrzewanie elektryczne wcale nie musi być droższe od bardziej tradycyjnych sposobów zapewniania ciepła w mieszaniu. Stosowane obecnie rozwiązania pozwalają na obniżenie zużycia energii przy utrzymaniu stałej temperatury. A takie właśnie innowacje zostały zastosowane w dostępnych w naszej ofercie grzejnikach Applimo

Grzejniki elektryczne Applimo

Alumnowie grzejniki elektryczne Applimo dzięki swojej budowie zapewniają aż 4-krotnie szybsze oddawanie ciepła, co przyczynia się do oszczędzania energii. Pozwalają na utrzymanie stałej temperatury w pomieszczeniu. Ma to wpływ na komfort użytkowników oraz obniżkę kosztów eksploatacji. Stała temperatura eliminuje również ryzyko wystąpienia szoków termicznych, które mogłyby uszkodzić, któryś z elementów urządzenia. Zwiększa to w sposób znaczący żywotność grzejników Applimo, które będą sprawnie pracować, ogrzewając dom przez długie lata. Ponadto grzejniki elektryczne są łatwe w instalacji.

Więcej
Sortuj wg