Uzdatniacze wody ENERGY WATER  Jest 8 produktów.

Uzdatniacze wody Energy Water

Uzdatniacze galwaniczne Energy Water zabezpieczają instalację przed osadzaniem się kamienia i korozją, dzięki czemu pozwalają cieszyć się sprawnie działającą instalacją przez długie lata. To rozwiązanie nie tylko dokładnie oczyści instalacje z osadów, ale także zapobiega ponownemu powstawaniu osadów. Wydłuży równie...

Uzdatniacze wody Energy Water

Uzdatniacze galwaniczne Energy Water zabezpieczają instalację przed osadzaniem się kamienia i korozją, dzięki czemu pozwalają cieszyć się sprawnie działającą instalacją przez długie lata. To rozwiązanie nie tylko dokładnie oczyści instalacje z osadów, ale także zapobiega ponownemu powstawaniu osadów. Wydłuży również żywotność instalacji oraz podłączonych do niej urządzeń AGD, kotłów i armatury.

Uzdatnianie wody ma duże znacznie nie tylko dla kwestii związanych z funkcjonowaniem instalacji, ale pozostaje również niezwykle ważne z punktu widzenia zdrowia użytkowników.

Jeśli w procesie zmiękczania wody zostanie ona odmineralizowana, to będzie to miało negatywne skutki dla zdrowia spożywających ją osób. Tymczasem zastosowanie zbyt lekkich środków uzdatniania wody sprawi, że pozostanie ona twarda, co spowoduje tworzenie się osadu kamienia na elementach wielu domowych urządzeń podłączonych do instalacji wodnej. W efekcie pralki czy zmywarki będą się szybciej zużywać. Grzałki pokryte kamieniem w czajnikach wpłyną zaś również ujemnie na smak wody. Dlatego ważny jest dobór odpowiednich urządzeń, a takimi właśnie są uzdatniacze galwaniczne Energy Water.

Zalety stosowanie uzdatniaczy galwanicznych Energy Water

Uzdatnianie wody za pomocą Energy Water odbywa się bez udziału środków chemicznych. W procesie tym woda nie jest pozbawiana minerałów, dzięki czemu zachowuje wszystkie niezbędne dla zdrowia mikro i makroelementy. Jednocześnie składniki mineralne w wodzie zmieniają swoją strukturę, co powoduje, że nie wpływają one negatywnie na działanie instalacji oraz podłączonych do niej urządzeń. Dodatkowo uzdatniacze galwaniczne Energy Water zapobiegają rozwojowi bakterii, pleśni i grzybów. Mają również pozytywny wpływ na estetykę łazienki, poprzez zmniejszenie ryzyka powstawania osadów na kabinach prysznicowych, toaletach czy umywalkach. 

Więcej
Sortuj wg