Sterowniki / regulatory temperatury  Jest 1 produkt.

Regulatory temperatury

Sklep Moje Instalacje dostarcza klientom doskonałe jakościowo artykuły z zakresu techniki grzewczej. Do oferty wprowadzamy wyłącznie nowoczesne urządzenia i elementy, w których zastosowano innowacyjne rozwiązania, ułatwiające obsługę i podnoszące komfort użytkowania. Dostępne w naszym asortymencie artykuły takie jak grzej...

Regulatory temperatury

Sklep Moje Instalacje dostarcza klientom doskonałe jakościowo artykuły z zakresu techniki grzewczej. Do oferty wprowadzamy wyłącznie nowoczesne urządzenia i elementy, w których zastosowano innowacyjne rozwiązania, ułatwiające obsługę i podnoszące komfort użytkowania. Dostępne w naszym asortymencie artykuły takie jak grzejniki elektryczne czy kotły stałopalne zapewniają doskonałe i równomierne ogrzanie pomieszczeń. Do ustawiania optymalnego poziomu ciepła w pokojach proponujemy doskonałe regulatory temperatury.

Zapewnienie odpowiedniej temperatury w budynku to niezwykle istotna sprawa. Jest to szczególnie ważne w sezonach z niską temperaturą. Docenimy wówczas szczególnie ciepło dobrze ogrzanych pomieszczeń. Dla naszego komfortu ważne jest jednak odpowiednie ustawienie temperatury. Pomocne będą w tym regulatory temperatury.

W ofercie sklepu internetowego Moje Instalacje posiadamy doskonałe regulatory temperatury Honeywell, wyposażone w opcje tygodniowego programowania. Rozwiązanie to pozwoli ustawić optymalny poziom temperatury w mieszkaniu na każdy dzień i noc. W efekcie nie tylko zapewni nam to wysoki komfort, ale przyczyni się również do obniżki użycia energii, co z kolei znajdzie odbicie w niższych rachunkach za ogrzewanie. Termostaty wyposażono dodatkowo w czujnik podłogowy, który zabezpiecza instalacje przed przegrzaniem. Dla wygody użytkowników wprowadzono możliwość zarówno ręczne, jak i automatycznej regulacji urządzenia. 

Więcej
Sortuj wg