Środki ochrony instalacji  Jest 19 produktów.

Środki ochrony instalacji Fernox

W naszej ofercie oprócz doskonałych uzdatniaczy wody Energy Water posiadamy także szeroki wybór różnego rodzaju środków do uzdatniania wody i zabezpieczania instalacji grzewczych. Proponujemy filtry Frenox, które odznaczają się dużą wydajnością i skutecznie usuwają zanieczyszczenia z instalacji. Fernox to również...

Środki ochrony instalacji Fernox

W naszej ofercie oprócz doskonałych uzdatniaczy wody Energy Water posiadamy także szeroki wybór różnego rodzaju środków do uzdatniania wody i zabezpieczania instalacji grzewczych. Proponujemy filtry Frenox, które odznaczają się dużą wydajnością i skutecznie usuwają zanieczyszczenia z instalacji. Fernox to również środki chemiczne przeznaczone do czyszczenia, ochrony oraz wyciszania pracy instalacji i podłączonych do niej urządzeń.

Filtry Fernox

Filtry Fernox charakteryzują się doskonałymi właściwościami w oczyszczaniu instalacji grzewczych ze wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Przyczyniają się dzięki temu do utrzymania systemu w doskonałym stanie przez wiele lat. Działanie filtra oparte jest na połączeniu procesu separacji hydrocyklicznej z pracą specjalnego magnesu neodymowego. W efekcie filtr Fernox jest w stanie usunąć z instalacji zarówno zanieczyszczenia o charakterze magnetycznym, jak i niemagnetycznym.

Chemiczne preparaty do czyszczeni i ochrony instalacji marki Fernox

W zakresie chemicznych preparatów do czyszczenia i ochrony instalacji możemy zaproponować bardzo skuteczne środki firmy Fernox. FERNOX F1 Protector doskonale zabezpiecza instalacje przed osadzeniem kamienia oraz korozją, dzięki czemu przedłuża jej żywotność. Zapobiega również wystąpieniu zjawiska blokowania pomp oraz tworzeniu „zimnych stref” w grzejnikach. Środek czyszczący Fernox CLEANER F3 stworzony został do usuwania szlamu oraz pozostałościach lutowniczych z systemu grzewczego. Fernox Boiler Noise Silencer F2 rozwiąże problemy ze zbyt głośną pracą kotła oraz przyczyni się do polepszenia przenoszenia ciepła.

Oprócz doskonałych środków do uzdatniania wody w systemach grzewczychi zabezpieczania instalacji marki Fernox posiadamy również środki do ochrony i czyszczenia instalacji firmy Sentinel. 

Więcej
Sortuj wg
Pokaż na stronę