Środki ochrony instalacji SENTINEL  Jest 7 produktów.

Środki ochrony instalacji Sentinel

Brytyjska marka Sentinel to pełna gama środków do ochrony i czyszczenia instalacji. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór doskonałych artykuły tego producenta jak inhibitory zabezpieczające przed osadzaniem kamienia i korozji, preparaty do ochrony instalacji przed działaniem mrozu oraz środków do usuwania...

Środki ochrony instalacji Sentinel

Brytyjska marka Sentinel to pełna gama środków do ochrony i czyszczenia instalacji. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór doskonałych artykuły tego producenta jak inhibitory zabezpieczające przed osadzaniem kamienia i korozji, preparaty do ochrony instalacji przed działaniem mrozu oraz środków do usuwania zanieczyszczeń i poprawy cyrkulacji w grzejnikach oraz rurach. Posiadamy w asortymencie także filtry magnetyczne Sentinel, które niezwykle skutecznie separują wszystkie zanieczyszczenia z wody.

Środki czyszczące i ochronne Sentinel

Naszym Klientom polecamy środki czyszczące i ochronne zarówno do nowych, jak i starszych instalacji. Preparaty Sentinel serii X100, X300 lub X400 usuwają wszystkie zanieczyszczenia, wypłukując również wszystkie pozostałości instalacyjne jak oleje, pyły, smary, opiłki metali czy pozostałości topnika. Pozostałe środki zapewniają odpowiedni poziom przepływu wody w używanych instalacjach, zapewniając równomierne ogrzanie domu i zabezpieczenie instalacji przed mrozem. W ofercie znajduje się również specjalny środek do płukania ciśnieniowego, który usuwa nagromadzone osady żelaza i wapnia.

Filtry Sentinel

Dostępne w naszej ofercie filtry Sentinel Eliminator, dzięki swojej budowie wydatnie przyczyniają się usuwania z wody wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Zastosowana technologia złożona z czterech cyklonowych wirników oraz takiej samej liczby magnesów neodymowych pozwala na niezwykle dokładną filtrację – wychwycone zostają zarówno zanieczyszczenia magnetyczne, jak i niemagnetyczne.

Nasz katalog produktów oprócz doskonałych środków do ochrony instalacji obejmuje również systemy hydrauliczne przeznaczone do podłączania urządzeń do instalacji.  

Więcej
Sortuj wg