Termostaty pokojowe EBERLE  Jest 16 produktów.

Regulatory temperatury Eberle

Regulatory temperatury Eberle to gama nowoczesnych sterowników dla systemów grzewczych, dzięki którym w prosty sposób można ustawić optymalną temperaturę pokojową lub wydzielić kilka stref grzewczych w swoim domu lub swojej firmie. Minimalistyczny design i niewielkie rozmiary tych doskonałych termostatów pokojowych...

Regulatory temperatury Eberle

Regulatory temperatury Eberle to gama nowoczesnych sterowników dla systemów grzewczych, dzięki którym w prosty sposób można ustawić optymalną temperaturę pokojową lub wydzielić kilka stref grzewczych w swoim domu lub swojej firmie. Minimalistyczny design i niewielkie rozmiary tych doskonałych termostatów pokojowych sprawią, że będą dyskretnie komponować się z wnętrzami wykonanymi w dowolnym stylu. Regulatory Eberle to nie tylko elegancki wygląd, ale również wysoka funkcjonalność. Prosty system obsługi zapewnią wyjątkową wygodę użytkowania.

Instalacja

Regulatory temperatury Eberle dają szerokie możliwości w zakresie instalacji. Urządzenia przeznaczone są do montażu ściennego lub podtynkowego. Proces instalacji jest bardzo prosty, co pozwala na optymalne umiejscowienie termostatu. Eberle oferuje zarówno modele przewodowe jak i modele z łącznością bezprzewodową systemu, eliminującą potrzebę wiercenia w ścianach i stropach w celu przeprowadzenia okablowania przy montażu urządzeń.

Energooszczędna i prosta regulacja temperatury

Termostaty Eberle stworzono z myślą energooszczędnej, prostej i szybkiej regulacji temperatury pokojowej. Bogaty zestaw funkcji, w jaki wyposażono te doskonałe regulatory, pozwala użytkownikom na niezwykle dokładne programowanie i ustawienie optymalnego poziomu ogrzewania w poszczególnych pomieszczeniach. Zestaw funkcji może różnić się w poszczególnych urządzeniach, co daje możliwość dobrania regulatorów temperatury o parametrach i opcjach najlepiej dostosowanych do zindywidualizowanych potrzeb użytkowników. 

Oferta naszego sklepu z techniką grzewczą oprócz doskonałych regulatorów temperatury Eberle posiadamy również regulatory temperatury marki Honeywellwyposażone w opcję programowani tygodniowego. 

Więcej
Sortuj wg