Grzejniki ze stali nierdzewnej  Jest 6 produktów.

Stal nierdzewna jest materiałem, który idealnie nadaje się do produkcji grzejników łazienkowych. Niezależnie od wzornictwa – od tradycyjnych drabinek aż po nowoczesne, ozdobne modele. W łazience wilgotność powietrza jest zdecydowanie wyższa niż w innych częściach domu. Stal nierdzewna jest odporna na wilgotność, korozję oraz wysokie temperatury....

Stal nierdzewna jest materiałem, który idealnie nadaje się do produkcji grzejników łazienkowych. Niezależnie od wzornictwa – od tradycyjnych drabinek aż po nowoczesne, ozdobne modele. W łazience wilgotność powietrza jest zdecydowanie wyższa niż w innych częściach domu. Stal nierdzewna jest odporna na wilgotność, korozję oraz wysokie temperatury. Luxrad wprowadził grzejniki ze stali nierdzewnej do swojej oferty przede wszystkim ze względu na trwałość. Zastosowanie jej do produkcji grzejników gwarantuje lśniący połysk, trwałość powłoki i wytrzymałość przez lata.

Grzejniki ze stali nierdzewnej marki Luxrad to najwyższa jakość wykonania, odporność na czynniki takie jak korozja czy odbarwienia oraz wyższa wydajność cieplna od grzejników chromowanych. Stal nierdzewna jest materiałem, który idealnie sprawdzi się w grzejnikach do łazienki, ponieważ w tym pomieszczeniu wilgotność powietrza jest zdecydowanie wyższa niż w innych pomieszczeniach. Zastosowanie tego materiału do produkcji grzejników gwarantuje lśniący połysk, trwałość i wytrzymałość przez wiele lat.

Więcej
Sortuj wg