Grzejniki basic  Jest 6 produktów.

Modele Basic to kolekcja grzejników, które projektanci Luxrad zaprojektowali z myślą o klientach, którym zależy na podstawowej formie, nieskomplikowanym wzornictwie a przede wszystkim na funkcjonalności i jakości. Dzięki swojej uniwersalności te modele pasują idealnie do wielu pomieszczeń – salon, pokój dziecięcy, sypialnia, kuchnia czy łazienka...

Modele Basic to kolekcja grzejników, które projektanci Luxrad zaprojektowali z myślą o klientach, którym zależy na podstawowej formie, nieskomplikowanym wzornictwie a przede wszystkim na funkcjonalności i jakości. Dzięki swojej uniwersalności te modele pasują idealnie do wielu pomieszczeń – salon, pokój dziecięcy, sypialnia, kuchnia czy łazienka. Ich design powoduje, że idealnie wtapiają się w otoczenie, nie tracąc przy tym na jakości ogrzewania. Grzejniki Basic to proste, nowoczesne modele, które swoimi parametrami nie różnią się od innych.

Jesteś miłośnikiem klasyki oraz prostych, lecz skutecznych rozwiązań? Sprawdź naszą linię grzejników Basic. Grzejniki Basic to produkty, które idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu oraz w każdym wystroju wnętrza.

Więcej
Sortuj wg