FERNOX FILTER FLUID + PROTECTOR do instalacji z filtrem magnetycznym Powiększ

FERNOX FILTER FLUID + PROTECTOR do instalacji z filtrem magnetycznym

189,42 zł

154,00 zł netto

24 przedmioty

Środek Filter Fluid+ Protector firmy Fernox opracowano do stosowania z filtrami z gamy Fernox TF1 i magnetycznymi filtrami przepływowymi instalacji w celu ochrony układu przed złogami korozji.

Zadaniem środka jest zbieranie złogów korozji i zanieczyszczeń w układach centralnego ogrzewania w celu ich dostarczenia bezpośrednio do przepływowego filtra magnetycznego (np. jednego z gamy TF1 Filter firmy Fernox) w celu szybkiego wychwytu i usuwania. Co istotne, zapewnia również długotrwałą ochronę domowych układów centralnego ogrzewania przed korozją wewnętrzną i kamieniem kotłowym.

  • Środek F1 Protector z dyspergatorem wspomaga bezpieczne wyłapywanie tlenków żelaza na filtrze magnetycznym
  • Wydłuża trwałość kotła, pompy i wymiennika ciepła
  • Produkt przeznaczony do ciągłego pozostawania w układzie
  • Zapobiega tworzeniu się kamienia kotłowego i korozji
  • Innowacyjna, najlepsza w klasie formuła

Ten innowacyjny produkt hamuje korozję powodowaną reakcją chemiczną wody w kontakcie z metalami spotykanymi powszechnie w układach ogrzewania, czyli z metalami żelaznymi, miedzią i stopami miedzi i aluminium. Środek Filter Fluid + Protector nadaje się do wszystkich typów kotłów, grzejników, układów ogrzewania i ogrzewania podłogowego. Przy stosowaniu w połączeniu z filtrami magnetycznymi instalacji, takimi jak TF1 Filter, środek Filter Fluid + Protector oferuje instalatorowi znaczne oszczędności czasu, w porównaniu do innych metod czyszczenia.

Środek Filter Fluid+ Protector nadaje się szczególnie do stosowania w układach ogrzewania, których czyszczenie przy zastosowaniu konwencjonalnego płukania lub spuszczenia wody i odłączenia grzejników jest trudne lub stwarza problemy i w których nie zastosowano środków do uzdatniania wody przy przekazaniu do eksploatacji układu ogrzewania lub instalacji kotła.
Środek Filter Fluid+ Protector firmy Fernox jest kompatybilny ze wszystkimi metalami i materiałami powszechnie
stosowanymi w układach centralnego ogrzewania i wszystkimi produktami Fernox.

Pojemność0,5 litra