O nas

Sklep z techniką grzewczą

Moje Instalacje to sklep online z katalogiem najlepszych jakościowo produktów, w których zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że wybierając produkty z naszej oferty, otrzymają urządzenia najwyższej klasy i sprawności oraz akcesoria odpowiadające rygorystycznym normom europejskim, które zagwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa, łatwą obsługę oraz wyjątkowy komfort użytkowania.

Dlatego niezależnie od tego, czy nasi klienci poszukują nowoczesnego kotła stałopalnego, potrzebują wykonać instalację w budynku, czy też szukają środków do uzdatniania wody i zabezpieczenia instalacji, to znajdą to wszystko w szerokiej ofercie naszego sklepu. Zaproponujemy im wiele innowacyjnych i tanich rozwiązań, wśród których znajdują się m.in. folie grzewcze, które będą doskonałą alternatywą dla klasycznych form ogrzewania i wyśmienicie sprawdzą się nie tylko w domu, ale także w biurach, szkołach, hotelach czy kościołach.

Grupa Brann

Grupa BRANN wyrosła z wieloletniego doświadczenia firmy Ciepło-Tech Sp. J., będąc bezpośrednim kontynuatorem jej misji. Od ponad 15 lat nieustannie oferujemy najlepsze, często unikalne rozwiązania w branży grzewczej. W kolejnych latach lista oferowanych przez nas w Polsce marek znacząco się wydłużyła, sięgając kolejnych obszarów ekologicznych i energooszczędnych urządzeń grzewczych.